top of page

לימוד מקוון - לימוד גיטרה גם באינטרנט

לימוד גיטרה ולימוד גיטרה בס אונליין

בשנים האחרונות מצאתי את עצמי מלמד גיטרה וגיטרה בס דרך הרשת תלמידים שהתקשו להגיע אלי לסטודיו בעקבות בעיית זמנים, קריירה עמוסה וצרות טובות ודומות.

עכשיו זה רלוונטי יותר מתמיד! וירוס הקורונה משאיר אותנו בבית ואני מלמד מידי יום את כל תלמידי דרך הרשת בכדי לכבד לשמור על הבריאות של כולנו.

בעקבות מקרים אלה החלטתי לפתח את שיטת הלימוד ברשת ולשכלל אותה לרמת שיעור פנים אל פנים כאילו נפגשנו אצלי בסטודיו לשיעור גיטרה.

אז נאמר שאתם גרים רחוק ורוצים ללמוד רוק, אך המורה הקרוב לביתכם לא מתמצא בסגנון או שהוא מגיע לביתכם אבל נחסך מכם ציוד מתאים ולא תמיד נעים לקיים שיעור בפינת האוכל, בסלון או על מיטת הנוער בחדר.

במיוחד בשבילכם אני כאן באיכות מעולה בשיעורים מובנים ומותאמים אישית בשימוש במתודה לימודית רלוונטית ונכונה לחומר הנלמד אשר תביא אתכם אל המטרה ותמלא את שאיפותיכם האישיות.

כבר בילדותי כתלמיד גיטרה הבנתי שהשיטה חייבת להיות יעילה, מעניינת וכיפית לתלמיד!

כאדם עם גישה אופטימית, מפוכחת וסבלנית נמשכתי מאוד ובאופן טבעי לתחום הלימוד, ובמקרה שלי לימוד מוזיקה, ורצוי שיהיה כמה שיותר מגרה ומעניין.

בכדי להשיג את מטרת היעילות והעניין רכשתי ציוד מחשובי ותוכנות מיוחדות וכמו כן ציוד אולפני ועוד אביזרים רבים המשמשים את תלמידיי בשיעורי גיטרה ביום יום.

רמת הטכנולוגיה העומדת לרשותי מאפשרת לי ללמד שיעור גיטרה שלם מבלי לכתוב בכלל, למעט דגשים וסדר אימון בבית - לא משהו שלא ניתן לכתוב במסמך Word או לשלוח ב Email.

אשליית השפע ברשת @@@@@@@@@@@@...

בשנים האחרונות מתפתחת בעולם מגמת הלימוד באינטרנט בשיטת שיעורים מוכנים בסרטוני וידאו.

כמורה למוזיקה ונגינה מגיעים אלי פעמים רבות תלמידים שאת ניסיונם הראשוני רכשו ברשת כ"תלמידי YouTube" ולאחר תקופה של לימוד מהסרטונים המוכנים ברשת בחרו בשיטה היעילה יותר של שיעורי גיטרה או גיטרה בס, או שיעורי מוזיקה אישיים בכדי לעצב ולמצות את הידע שרכשו באתרים השונים הפזורים להם ברחבי הרשת האין סופית.

בדרך כלל "תלמידי YouTube" לא מצליחים לחבר את פיסות הידע שברשותם לכדי ידע רציף המתקשר לנגינה על הגיטרה שלהם. משפט כמו "אני יודע סולם פנטטוני בAm אבל אין לי מושג מה עושים איתו או מתי לנגן אותו" עולה לא מעט.

מרוב סרטונים לא רואים את המידע...

החשיפה שלנו למידע הרב מהווה מצד אחד שפע של רעיונות ושיעורים קצרים ובחלקם מועילים מאוד, ומצד שני מהווה בעיה של חוסר מתודה (שיטה) הבנויה בשלבים ובהדרגה המותאמת לכל תלמיד ותלמיד ולפי שאיפותיו האישיות וצרכיו הלימודיים. עודף חשיפה מונע מאיתנו מיקוד בנושא ויוצר פיזור דעת.

שיטה זאת טובה במידה וקיימות אצל התלמיד יכולות מיוחדות ללמוד לבד ללא הסברים ספציפיים לשאלות העולות במהלך השיעורים, וכמו כן במידה וקיימת אצל התלמיד יכולת התמדה ללא מסגרת קבועה.

גם אתם יכולים ללמוד איתי שיעורי נגינה ומוזיקה מכל מקום!

  • תתכוננו לשיעור גיטרה ולחוויית למידה מהנה בסאונד ותמונה באיכות מעולה ולשיעורים מעוררי השראה ויצירה!

  • שיעורי הגיטרה מותאמים לכל תלמיד לפי צרכיו ושאיפותיו האישיות.

  • לימוד גיטרה מרחוק מתאימים לכל אחד שיודע לתפעל את המחשב והדוא"ל ברמה הבסיסית ושיש ברשותו מצלמת אינטרנט טובה ומסך גדול של מחשב נייד, מחשב נייח או טאבלט.

נתראה מבעד למסך,

יוסי גיל.

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • SoundCloud Social Icon
bottom of page