מגמות הלימוד בסטודיו

מהיכרות עם נגנים רבים, בסיסטים הם אנשים עם אופי מיוחד הרואים את המוזיקה מזווית קצבית ומוזיקלית מתוחכמת ביותר.

אם בתוככם גם אתם המאסטרים של הקצב, נדלקים מהביט בשירים  ונוטים להגביר את הבס עד הסוף במערכת הסטריאו. אז גיטרת הבס היא הכלי בשבילכם!

לנגן על בס כל אחד יכול! הלימוד על הבס מתאים לצעירים ולמבוגרים כאחד.(אין צורך לדעת לנגן גיטרה בכדי להתחיל לנגן בס!)

קראו עוד על תוכנית הלימודים לגיטרה בס

לגיטריסט תפקידים רבים ומגוונים. תפקידי ליווי הרמוניים פשוטים ויפים שבלעדיהם לשיר אין משקל ונפח, תפקידי ליוויי מלודיים עוצמתיים מלאי מניירות ותפקידי נגינת סולו חוצבי להבות.

 

לנגן על גיטרה כל אחד יכול! הלימוד על הגיטרה מתאים לצעירים ולמבוגרים כאחד.

הנגינה על סוגי הגיטרות השונים, קלאסית, אקוסטית וחשמלית, כמעט זהה לחלוטין כך שניתן להתחיל ללמוד על כל סוג ולהתקדם לסוג האחר ללא כל בעיה. (כך גם תיהנו מהגיוון שבסוגים השונים.)

קראו עוד על תוכנית הלימודים לגיטרה

 

במגמת ההכנה למוסדות האקדמיים אתפור את תכנית הלימודים הרלוונטית ביותר עבורכם, יחד נבנה יסודות הבנה וביצוע עמוקים ורחבים אשר עונים על הדרישות התיאורטיות והמעשיות הנדרשות בכדי לעבור את שלבי המיון בהצלחה גדולה.

בנוסף, תחסכו לעצמכם את עניין המכינה התיאורטית וחלק מקורסי היסוד. בעשותכם כך, למעשה תרוויחו את רוב התכנים המהותיים של השנה הראשונה ותוכלו ללמוד את תכני השנה השנייה מוקדם מן המצופה.

קראו עוד על תוכנית הלימודים להכנה למוסדות אקדמיים

לנגן ולהלחין ללא ידע תיאורטי זה כמו לסדר את החדר בחושך מוחלט. זה קשה טכנית ולא מבינים מה קורה מסביב… אז בואו ונדליק את האור!!  הגיוני, לא?

כמוזיקאי וכמורה לנגינה נתקלתי בלא מעט מקרים דומים, הקשורים בשתי תופעות. תופעה מס' 1 היא המלחין המתחיל שלא מצליח להלחין את מה שהוא שומע בראש, ותופעה מס' 2 היא הנגן החובב שלא מצליח ללמוד לנגן שירים בכוחות עצמו, משמיעה בלבד ונאלץ להשתמש בשירותי האינטרנט שלא תמיד נותנים את הדבר האמיתי.

קראו עוד על תוכנית הלימודים לתיאוריה והלחנה

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • SoundCloud Social Icon